✆ Бронювання житла за тел.: +38 (066) 109 84 15

Про Львів

Панорама Львова

Наше місто має багате і цікаве минуле, яке пронизане яскравими подіями та славетними постатями. Місту, якому вже понад 750 років, знаходилося на перетині

важливих торговельних, шляхів стрімко розвивалося і згодом стало одним із провідних центрів середньовічної Європи. Місто Лева перебувало під впливом багатьох європейських країн ( Польщі, Австрії, Німеччини і Росії ) вбираючи від кожного частинку знань, культури, тим самим перетворюючись на столицю мистецького, духовного та наукового життя. Львів має що Вам розказати!

Красномовним є той факт, що більша частина гостей, побувавши вперше у місті, декларує

своє бажання ще раз сюди приїхати. Не дарма культурна столиця України вважається і туристичним центром.

5 фактів про Львів, які будуть цікаві туристам

Чи знайдеться хоч одне велике місто, в яке туристів не приваблюють цікавими напівправдивими оповідками і легендами? Будь-яка розповідь про Львів також починається словами «А чи знаєте Ви, що…», і далі йде цілий перелік  правдоподібних і не дуже байок. Але яким з них вірити? Пропонуємо Вам 5 веселих фактів про місто Львів, які точно правда.

  1. Дві кулінарні витинанки дозволили Львову потрапити до книги рекордів Гіннеса. Перша – велетенське серце із сала у музеї-ресторані «Сало». Друга – малюнок, викладений понад 7000 пампушок на Міському святі пампуха у 2010 році.
  2. Львів – інтернаціональний. Тут є вулиці Вашингтона, Джона Леннона, пам’ятники Пікассо і Захер-Мазоху, ринок Санта-Барбара та мікрорайон з неофіційною назвою Індія.
  3. Найвища будівля Львова – церква Ольги і Єлизавети. ЇЇ висота – 85 метрів. А один із найстаріших будинків розташований за адресою вулиця Руська, 2 (на перетині з Сербською). Ще у XVI він носив назву «Крамниця Войнароського».
  4. По місту розташовані десятки скульптур левів. Познайомитися з ними можна на площі Ринок, Високому замку, вулицях Вірменська, Руська, Університетська, Коперника, Чупринки та багатьох інших.
  5. Хочете на власні очі побачити всі найвизначніші місця України? Як слід погостюйте у Львові і половину справи буде зроблено – у місті перебувають 55% від усіх українських історичних пам’яток.
Share Button
Twitter
Facebook
VKontakte

Copyright © 2019 Хостели Львова. Powered by WordPress. Theme: Accelerate by ThemeGrill.

Ми у соц. мережах

Facebook
twitter
google_plus